Soorten wijn

Soort wijnWitte wijn

1 - 6 van 6
View filtersView gridView list
Images
Stock
Nu besteld, eerstvolgende leverdag in huis.
List price
8,75
6,50
48+ 6,30
144+ 5,80

Het parfum stuift het glas uit. De ongekende weelde van tropisch fruit, bloemen, kruiden en specerijen continueren deze smaakexplosie. Gul, waarbij volop fris citrus- en tropisch fruit elkaar afwisselen. De excellente lengte in z'n afdronk is opvallend. Superbe in prijs/kwaliteit- verhouding.

Harold Hamersma (score De Kleine Hamersma): 8,5

Images
Stock
Beperkt beschikbaar. Bestel snel, eerstvolgende leverdag in huis.
List price
9,95
8,49
48+ 8,23
144+ 7,57

Gelukkig is Estanho er in geslaagd door te dringen tot het elite gezelschap van kleine port exporteurs. Hij was een gewaardeerd leverancier aan grote, bekende huizen. Zijn wijngaarden zijn gelegen in het beste deel van het port (Douro) gebied:de Cima Corgo. De kwalificatie in de status A en B is uitsluitend voorbehouden aan hem en enkele beroemde buren.Je zou ze de grands crus van de port kunnen noemen ! Quinta da Malvedos, da Roeda, da Boafim, do Infantado en 'last but not least' Quinta do Estanho.

Images
Stock
Nu besteld, eerstvolgende leverdag in huis.
List price
11,95
9,95
48+ 9,65
144+ 8,87

Envie de Joy heeft een mooie kleur met lichtgroene accenten. In de neus ruiken we grapefruit, citroen en exotisch fruit (lychee). In de mond is de wijn rijk, rond, ruim en eindigt heerlijk fruitig met een mooie lengte. De bodem bestaat uit klei en kiezel op hellingen die recht naar het zuiden zijn gericht. Mechanische nachtelijke oogst medio september voor Ugni wit, Colombard en half oktober voor Gros Manseng. Rijping in vaten op de fijne droesem gedurende 4 maanden. Batonnage van droesem voor een betere extractie van aroma's.

Images
Stock
Zeer beperkt beschikbaar. Bestel snel, eerstvolgende leverdag in huis.
List price
17,99
14,99
48+ 14,54
144+ 13,37

De Floc de Gascogne is een typisch streekgebonden aperitief. Het is een versterkte wijn afkomstig uit het wijnbouwgebied Côtes de Gascogne.
De oorsprong ligt reeds in de 16e eeuw. Het wordt samengesteld voor 1/3 uit Armagnac en voor 2/3 uit vers druivensap. Het bestaat in een rosé
en witte versie en heeft een alcoholpercentage tussen 16 en 18 % Vol. Eén jaar gerijpt in roestvrijstalen vaten.

Images
Stock
Zeer beperkt beschikbaar. Bestel snel, eerstvolgende leverdag in huis.
List price
16,95
14,99
48+ 14,54
144+ 13,37

Almacenista is de kleine meester onder de wijnmakers in het sherry gebied. De pure sherry's van Almacenista onderscheiden zich van de algemene bekende door hun zeldzame kwaliteit. En tevens omdat ze alleen gemengd worden met wijnen van andere oogstjaren uit dezelfde wijngaard. Mannelijke sherry, niet zoet, elegant en rijk van smaak. Evenwichtig in finesse en zachtheid.

Images
Stock
Zeer beperkt beschikbaar. Bestel snel, eerstvolgende leverdag in huis.
List price
17,50
14,99
48+ 14,54
144+ 13,37

Deze Special White Reserva port is door Quinta Do Estanho gemaakt van de lokale druivensoorten Arinto, Viosinho, Codega, Rabigato en Gouveio.
Fermentatie met langdurige pelliculaire maceratie en rijping in balseiros (grote houten vaten) van Frans eikenhout.
Deze port rijpt 7 jaar op deze eikenhouten vaten.