Soorten wijn

Soort wijnWitte wijn

1 - 3 van 3
View filtersView gridView list
Images
Stock
Nu besteld, eerstvolgende leverdag in huis.
List price
7,50
5,95
48+ 5,77
144+ 5,30

Niet zo snoeperig als een dessertwijn, maar juist een verkwikkende frisse zoete wijn met het nodige doordrink gehalte. Daarbij wel mooi geschakeerd omdat de Müller Thurgau (Rivaner) en Gelber Muskateller elkaar perfect aanvullen. Heerlijke bloemige geur met een elegant smaak van groene appel, steenfruit als perzik, een hint van lychees en licht minerale toets. Een gemakkelijk en toegankelijke wijn, maar wel een voor de fijnproever! Het spreekt dan ook voor zich dat hij zich buitengewoon goed thuis voelt tijdens een borrel of als begeleider van lange zomerse avonden.

Images
Stock
Zeer beperkt beschikbaar. Bestel snel, eerstvolgende leverdag in huis.
List price
14,99
12,50
48+ 12,12
144+ 11,15

Het volle en rijke karakter van deze biodynamische witte wijn wijkt enigszins af van het algemene karakter van Nederlandse wijnen. Een kleine aandeel Pinot Gris, wat verder samengaat met Souvignier Gris, Sauvignac, Johanitter, Cabernet Blanc en Solaris, zorgt hiervoor. Desondanks zeker nog elegant, De frisheid heeft echter plaatsgemaakt voor een bepaalde liefelijkheid in de vorm van rondheid en zachtheid! Opzienbarend is dat het lijkt of bij elke slok een nieuw fruitsoort wordt ontdekt die een druivensoort typeert.

Images
Stock
Zeer beperkt beschikbaar. Bestel snel, eerstvolgende leverdag in huis.
List price
19,95
16,95
48+ 16,44
144+ 15,12

Ongekende mooie wijn met veel diepgang en verfijning. Gemaakt van 100% Souvignier Gris (kruising van Cabernet Sauvignon met het vrij onbekende ras Bronner). Gedurende 6 maanden opgevoed op Frans eiken waarvan gedeeltelijke nieuwe vaten! Hierdoor ontstaat er een klassieke basis die zeker niet onderdoet aan de bekende wijnen uit de gereputeerde wijnlanden. Steenfruit, een lichte hint van citrus en zachte vanille tonen geven deze rijpe wijn een aangename en rijke (smaak)beleving! Wederom een bewijs dat ons land als klein wijnland groots kan zijn.