Wijnland Bulgarije

WijnlandBulgarije

Bulgarije is een geweldig, zonnig land met een gevarieerd landschap. Het ligt ten westen van de Zwarte zee en heeft 86.000 hectare aan wijngebieden. Deze liggen verspreid door het hele land waardoor het een wijnland met een rijke druivenvariateit heeft. Wijnkoperij Alex Storms - Mertens heeft een uitgebreid assortiment in Bulgaarse wijnen voor u.

Zwarte Zeegebied (in het oosten van Bulgarije)
Vallei van de Rozen (In het midden van Bulgarije) ook wel  Pod-Balkanski Rayon of Onderbalkan regio genoemd.
Tracische laagvlakte (in het zuiden van Bulgarije)
Struma vallei (in het uiterst zuidwesten van Bulgarije)
Donauvlakte ( in het noordwesten  van Bulgarije)

1 - 2 van 2
View filtersView gridView list
Images
Stock
Nu besteld, eerstvolgende leverdag in huis.
List price
5,95
4,90
48+ 4,75
144+ 4,37

De Domaine Boyar Chardonnay is natuurzuiven en zodoende ook zo gecertificeerd. Noem hem heel apart, de lichte honingsmaak die men direct herkent. En vreemd genoeg, toch droog. Als dat kan samengaan... Aan een toevallig aanwezige Franse gast voorgezet. Was een geslaagd aperitief. Hij wilde meteen het etiket zien. Keek toen verbaasd, met zo'n gezicht van 'ja' had ook van ons uit de Bourgogne kunnen zijn. Deze Bulgaarse wijn is dus een absolute ontdekking van goed niveau.

Images
Stock
Nu besteld, eerstvolgende leverdag in huis.
List price
5,95
4,90
48+ 4,75
144+ 4,37

Niets is fijner op een warme lente - of zomeravond dan een mooie fruitige rosé, die zo'n heerlijk fruitig bouquet deelt met een stevige volle afdronk. Zoals deze rosé van het Bulgaarse Domaine Boyar. U heeft er geen moed voor nodig omdat deze Rosé - 80 % merlot en 20 % cabernet - u behoorlijk zal verbazen over de uitmuntende prijs kwaliteit verhouding. Geenszins een 'rosé'tje' waar ons land mee overspoeld wordt maar een rosé pur- sang en van goede komaf.

Ons assortiment Bulgaarse wijnen

In ons assortiment worden een aantal Bulgaarse wijnen vertegenwoordigd die gemaakt zijn van 100% Franse druivensoorten of een blend van de Franse zowel als de Bulgaarse druivensoorten. Toch gaat de stiekeme voorkeur uit naar de Bulgaarse wijnen op basis van inheemse druivensoorten.

In ons assortiment vindt u wijnen van de Bulgaarse wijnhuizen (zie rechts) Domaine Boyar, Angel Estate, Medi Valley en Assenovagrad. Een aantal geweldige wijnen met een erg goede prijs-kwaliteitverhouding.