Wijnland

WijnlandFrankrijk

Vanzelfsprekend zijn de wijnen uit Frankrijk ruim vertegenwoordigd in het assortiment van Wijnkopers Alex Storms Mertens. Als familiebedrijf importen wij uit dit toonaangevende land al decennia lang traditionele kwaliteitswijn. U profiteert door de rechtstreekse import van scherpe prijzen en een uitermate strenge selectie. Het onderscheiden karakter van de wijnen uit Frankrijk is te wijten aan de grote diversiteit in klimaat, druivensoorten en grondgesteldheden.

1 - 3 van 3
View filtersView gridView list
Images
Stock
Beperkt beschikbaar. Bestel snel, eerstvolgende leverdag in huis.
List price
9,75
7,95
48+ 7,71
144+ 7,09

De wijngaarden van Chateau Maison Neuve, op de rechteroever van de Bordeaux gelegen in het noordelijke puntje van het departement de Gironde op de heuvels dichtbij het charmante stadje Saint Palais, geven de basis aan dit pareltje. Op en top Sauvignon Blanc van het ouderwetse soort. Lichtgeel van kleur. Elegante neus met citrusfruit, groene appel, witte peper en mineralen. Zuivere inzet, frisse zuren, aangenaam droog, soepel met een lange, wat mineralige afdronk. Dat de wijnwereld al lang geen mannenwereld is bewijst de wijnmaakster Alexia Eymas met deze loopzuivere witte wijn!

Images
Stock
Nu besteld, eerstvolgende leverdag in huis.
List price
10,95
8,95
48+ 8,68
144+ 7,98

Traditioneel, zonder zich ook maar iets aan trekken van trendy confectie wijnen. Dus terug naar het verleden, waarbij al direct opvalt, bij het ontkurken, de kleurintensiviteit. Volop dooradert met karakter eigenschappen die zo eigen zijn aan 'n Merlot met ouderwetse smaak variëteit. Je zou het een klein Pomerol-tje kunnen noemen. Geur en smaak van rood fruit wat langzaam overgaat naar bramen, cassis en een licht menthol. De fluweelzachte tannines stellen een goed rijpingspotentieel in vooruitzicht.

Images
Stock
Beperkt beschikbaar. Bestel snel, eerstvolgende leverdag in huis.
List price
13,95
11,95
48+ 11,59
144+ 10,66

Opmerkelijk is z'n oorsprong: Bordeaux. Afkomstig van een enkele wijngaard uit de Blaye van Alexia Eymas. Ingewijden zullen deze Malbec in de toekomst in één adem benoemen met de TOP uit de Cahors. Zo ver is het gelukkig nog niet waardoor de prijs nog zeer aantrekkelijk is. De geur heeft veel kersen, met een randje donker bijna zwart fruit. De smaak onthult de typische kruidige toets van de Malbec Kenmerkend, is de roep om gedecanteerd te worden. Hierna zal deze krachtpatser zijn potentie pas echt onthullen!

Wij importeren uit alle gebieden wijnen waarbij de karakteristieken van het betreffende gebied duidelijk naar voren komen. Geen eenheidsworst maar karaktervolle natuurzuivere wijnen uit bijvoorbeeld Bordeaux, Cahors, Loire en Rhone zijn het resultaat. De Franse wijnen zijn goede begeleiders voor een (feest)maaltijd. Graag staan we U te woord voor het juiste wijn/spijs advies!! Tevens beschikken we nog over Franse wijnen uit onder andere Chateau Neuf-du Pape en Bordeaux vanaf 1978!!! Wijnkopers Alex Storms Mertens heeft de wijnen uit Frankrijk overzichtelijk per gebied aan de linkerzijde op deze website verzameld. Hier kunt u ons gehele aanbod bekijken en direct online het gewenste aantal flessen bestellen. Natuurlijk kunt U ook altijd bij onze vestigingen in Heythuysen of Nederweert aankomen.